Arıza 1. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Show TV‘nin merakla beklenen yeni dizisi Arıza yayınlanan iki fragmanıyla da izleyicileri heyecanlandırdı. Gençlik ve aşk dizisi türündeki dizide başrol oyuncusu olarak Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ı görüyoruz. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini Recai Karagöz yapıyor. Senaryosunu ise Ozan Aksungur yazdı.

Yayınlanan ikinci fragmanda dizi çok güzel bir açılışla izleyenlere merhaba diyor. Aynı zamanda görsellik gerçekten insanı büyülüyor.

“ Allah derki: “Kimi benden çok seversen onu senden alırım” ve ekler.. “Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım.”

Bu sözle açılışı yapılan fragmanda Tolga Sarıtaş karakteri olan Ali Rıza’nın canının çok yandığını anlıyoruz. Büyük bir intikam dizisi olacak gibi. Başrolleri paylaşan partnerler bu defa çok farklı bir imajla ve daha önce hiç olmadıkları rollerle izleyicinin karşısına çıkıyor. Yakında yayınlanacak olan dizide Tolga Sarıtaş‘ın aksiyon sahneleri çok konuşulacak. Sürükleyici temposuyla güçlü isimleri bir arada sunan oyuncu kadrosunda, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner gibi güçlü isimleri görüyoruz.

Arıza 1. Bölüm 2. Fragmanı

A.rıza dizisinin konusu:Kendi halinde bir yaşam süren ve dürüst bir adam olan taksici Ali rıza ile karanlık bir dünyanın güçlü patronlarından birinin değerli kızı Halide’nin yolları bir hikayede kesişir. Ali rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını değiştirecektir. Arıza, bir taksicinin, şehrin en güçlüleri ile girdiği büyük bir savaşdaki mücadelenin hikayesini anlatıyor. Aynı zamanda ilerleyen bölümde Halide ile Ali Rıza arasındaki tehlikeli aşkı da izleyebiliriz..   

Tolga Sarıtaş kimdir? 30 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu olan oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakteriyle izleyicilerle buluşmuştur. Bu karakter ile epey büyük bir hayran kitlesine ulaşam Tolga Sarıtaş, daha sonra Güneşin Kızları dizisinde Ali karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelmiştir.

Ayça Ayşin Turan kimdir? 25 ocak doğumlu 24 yaşındaki güzel oyuncu 1.67 boyunda 48 kilodadır. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Karagül dizisinde Ada Şanverdi rolünde izlemiştik kendisini. Daha sonra ise Şükrü Özyıldız ile Sevimli Tehlikeli filminde başrolleri paylaşmıştır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.