Bay Yanlış 9. Bölüm Fragmanı İzle

Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Bay Yanlış dizisinin merakla beklenen 9.bölüm fragmanı yayınlandı. Sitemizden yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

Özgür (Can Yaman); zengin, aşka inanmayan bir restoran-bar sahibidir. İlişkilere inanmayan ve hayatı dilediği gibi yaşayan Özgür, Ezgi (Özge Gürel) ile karşılaştığında olaylar başlar. Özgür’ün aksine Ezgi yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlı olan bir genç kızdır. Ezgi’nin ilişki seçimlerinde ve o ilişkileri yürütme konusunda pek başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda yardım etmeye karar verir. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi’nin zaman içerisinde yaşadıklarını eğlenceli bir şekilde izliyoruz.

bay-yanlış

Son bölümde Ezgi ve Özgür’ün aşklarının adımlarını artık duyuyoruz. Fakat bu yakınlaşma maalesef Serdar ve Yeşim’in gelmesiyle bozulur. Özgür’ün Ezgi’ye olan ilgisi Serdar’ı rahatsız eder ve bu durumu Yeşim’le konuşarak çözmeye çalışırlar. Ezgi’nin Özgür’e olan hislerini ise ilk olarak Deniz fark eder. Özgür tarafında ise bu aşkı ilk farkeden Ozan, onu bu konuda destekler. Özgür ve Ezgi’nin ilişkisini istemeyenlerin başında ise anneleri vardır. İkilinin anneleri onları ayrı tutmak için ellerinden geleni yapmaya karar verirler. Son bölümde yaşananlardan sonra Bay Yanlış 9.bölüm merakla bekleniyor.

Bay Yanlış 9. Bölüm Fragmanı

bay-yanlis

FOX Tv ekranlarında izlediğimiz Cuma akşamlarının sevilen dizisi Bay Yanlış’ın 9.bölüm fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda Ezgi’nin doğum günü olduğunu görüyoruz. Aşka inanmayan ve kızlara karşı mesafeli duran Özgür bu fragmanda izleyenleri şaşırtıyor. Özgür, Ezgi’nin doğum günü için oldukça heyecanlı bir şekilde hediye hazırlığı yaparken görülüyor. Ezgi ise doğumgünü için oldukça heyecanlı ve mutlu. Fakat bu organizasyon pek Özgür’ün istediği gibi ilerlemiyor. Büyük bir sürpriz olan bu organizasyonda Serdar hiç beklenmedik bir hamle yapıyor. Serdar’ın hediyesini kabul ederken gördüğü Ezgi karşısında Özgür neye uğradığını şaşırıyor. Vereceği tepki ise fragmanı izleyenleri oldukça heyecanlandırdı.

Her Cuma 20:00’de izleyebileceğiniz bu eğlenceli diziyi FOX Tv kanalında izleyebilirsiniz. En güncel bölüm yorumlarını ve fragmanları sitemizden takip edebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.