Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Fragmanı İzle

Perşembe gecelerinin vazgeçilmez dizisi “Bir Zamanlar Çukurova” yeni sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Üçüncü sezonda da ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizide ihtiras sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini izliyoruz. Reyting rekortmeni dizi heyecanla bekleyen izleyicileriyle buluşuyor. Yeni sezonda dizinin oyuncu kadrosuna Furkan Palalı ve Nazan Kesal da katıldı.  Her ikisinin de karakteri ile diziye vereceği enerji oldukça merak ediliyor. Ekibin sosyal medyada paylaşılan yeni fotoğrafı ise onları bekleyen hayranlarını mutlu etti.

Son bölümünde olan olayları kısaca özetlersek kendini evliliğine adayan, sırf sevgilisi Yılmaz yaşasın diye kaderine razı olan Züleyha’nın hikayesini izliyoruz. Ailesinin köklü geçmişini ve oğlunu korumak için kanatlarını açan Hünkar’ın aşk acısıyla ve oğlu ile ilgili verdiği sınavlarla nasıl yaralandığını görüyoruz. Bir zamanlar Çukurova yine tüm heyecanıyla üçüncü sezona başlıyor.

“Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin konusu: Adana Çukurovanın en büyük ailelerinden birisi olan Aladağ ailesi bu hikayenin odağında bulunuyor. Kocası öldükten sonra ticareti tek başına yöneten Hünkar karakteri ve oğlu Demir’in hikayesi. Züleyha ise Aladağ ailesine ait bir yerde çalışan işçi kız. Demir Züleyha’ya aşık olur fakat Züleyha Yılmaz’a aşıktır. Züleyha ve Yılmaz aşkından hiç kimsenin haberi yoktur. Demir’in Züleyha saplantısı annesi Hünkar’ı devreye sokar. Hünkar Züleyha’yı sevgilisinin hayatı ile tehdit eder ve sonuç olarak Züleyha istemese de Aladağ çiftinin gelin olur. Hikaye de bu noktada başlıyor.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap