Çatı Katı Aşk 8. Bölüm Fragmanı yüksek kalitede sitemizde yayınlanmıştır. Sen Çal Kapımı dizisinin yeni fragmanı ve incelemesi.

Çatı Katı Aşk 8. Bölüm Fragmanı izle

Çatı Katı Aşk dizisi son günlerin en sevilen dizilerinden. Gençlik ve aşk türündeki dizi Perşembe günleri 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Son bölümde yaşanan olaylardan sonra Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Yayınlanan fragman kısa zamanda büyük ilgi gördü. Yeni bölüm ile ilgili analizler de hemen başladı. Ateş ve Ayşen aşkı başlayacak mı? Demir ve Yasemin arasında bir aşk olur mu? gibi sorular da merak ediliyor.

Yedinci bölümde olanları biraz hatırlayalım; Ayşen ve Ateş arasında samimi itiraflar olacağı düşünülmektedir. Ateş artık Ayşen’in kendisine güveneceğini ve duygularından emin olacağına inanır.  Ayşen ise aynı anda ailesi ve Ateş arasında seçim yapmak zorunda kalır. Yasemin ise tüm bu olanlardan sonra yanında Demir’i bulacaktır.

Sırf evsiz kalmamak için başladığı bu yalanlarla dolu oyunda iyice sıkılan Yasemin yanında Demir’i bulunca rahat bir nefes alır. Belki de bunlar yeni bir aşk başlangıcını gösterir ne dersiniz? Son bölüm bu olaylar dizisi ile bittiğinde heyecanla herkes 8.bölüm fragmanını beklemeye başladı. Sonunda yayınlanan fragmandan bir analiz yapalım isterseniz.

Çatı Katı Aşk 8. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan fragman eğlenceli bir kareyle açılış yapıyor! Erik Dalı ile başlayan fragmanda Demir’in kapıyı açmasıyla bir anda işler karışıyor. Bu bölümde Ateş ve Ayşen aşkının yavaş yavaş başladığını göreceğiz gibi duruyor. Ateş ailesiyle ilgili gerçekleri öğrendikçe kendini zo durumda bulmaya başlıyor. Ayşen ve Ateş aşkı aile engeline takılacak mı bilemeyiz ama yine zaman zaman eğlenceli zaman zaman da hüzünlü bir bölüm izleyenleri bekliyor gibi.

Çatı Katı Aşk oyuncularından Furkan Andıç, Ateş Avcı karakterini canlandırmaktadır.

Zengin ve köklü bir ailenin tek oğlu olan Ateş, annesini daha bebekken kaybetmiş ve bu nedenle halası Gülriz Hanım tarafından büyütülmüştür.

Ezgi Şenler’in canlandırdığı Ayşen Yılmaz ise ailesinin belki de öz çocuklarından çok kayırdıkları üvey kızlarıdır. Çatı Katı Aşk dizisinde bu iki karakterin yollarının kesişmesini izliyoruz.

Perşembe günü saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan 8.bölümü sakın kaçırmayın!

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.