Çatı Katı Aşk 9. Bölüm Fragmanı İzle

Çatı Katı Aşk artık yeni gününde Kanal D’de. Yerine “Yeni Hayat” dizisinin gelmesiyle yeni günü 5 Eylül Cumartesi 20.00 olarak belirlendi. Dizinin 9. bölüm son fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Her bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi dizi yorumlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Geçen hafta 8. bölümüyle ekranlara gelen dizide neler olduğunu hatırlayalım ve sonrasında yeni bölüm fragmanını inceleyelim.

Ateş ile Ayşen arasında yine kırgınlıklar yaşanır çünkü Ayşen’den beklediği cevabı alamaz ve bunun sonucunda da evi terk eder.  Sevda ise sahte bir evlilik cüzdanı bulur. Bu olay işler iyice karıştırır. Sevda’nın evi terk etmeye kalkışmasıyla Yasemin onu engellemeye çalışır ve bütün evi ayaklandırırlar. Sevde küçük bir kaza geçirince ise gençler Sevda’nın yanından ayrılmamaya karar verir. Onların sırlarını açığa çıkarmaması için yanlarından ayırmamasına kadar gider. Ateş hem kafasını dağıtmak hem de Ayşen’i biraz kendi haline bırakmak için ondan uzaklaşmaya karar verir. En kısa zamanda yarışlara geri dönmeyi düşünür ve bunun için de her zamankinden daha fazla arabasıyla uğraşmaya yönelir. Yarışlardan yeteri kadar para kazanmaya başladığında Yasemin’le başladıkları oyunu da sonlandırmaya karar verir. Hem Ateş hem de Ayşen ile beraber herkes bu olaylardan derinden etkilenmeye başlamıştır.

Çatı Katı Aşk 9. Bölüm Fragmanı

Dizinin ilk bölümlerinde romantik komedi olarak başlasa da son bölümlerde dram türüne daha çok yöneldi. Eğlenceli yapımlar bir süre sonra izleyiciyi çekmek için dramı da ekleyerek yola devam ediyorlar.

Çatı Katı Aşk 9. Bölüm fragmanında da gözyaşı dolu bir tanıtım izliyoruz. Ayşen daha fazla dayanamayarak ağlamaya başlıyor ve Ateş onun yanında oluyor. Fakat artık Ayşen umutlarını tüketmiş durumda. Üst üste gelen olaylar ve bu aşkın engellerle dolu olması onu tüketiyor. Bakalım yeni bölümde bu iki aşık için güzel günler gelecek mi? Siz son bölümü nasıl buldunuz?

Dizi ile ilgili en güncel gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. En güncel videolar ve setten haber için ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.