Çöp Apartman Dizisinin Adı Değişti! Masumlar Apartmanı Geliyor!

Masumlar Apartmanı Dizisi

TRT1 ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. İlginç konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilgiyi şimdiden üzerine çeken Masumlar Apartmanı dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. ‘Masumlar Apartmanı’ isimli TRT1 ekranında yayınlanacak dizide, başrolü Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’la beraber Birkan Sokullu kamera karşısına geçti. Diziye son olarak Alper Saldıran dahil olmuştur.

Bir kitaptan uyarlanan dizide oldukça ilginç bir hikâye anlatılıyor. Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun ‘Madalyonun İçi’ isimli kitabından uyarlanan dizi OGM Pictures tarafından sunuluyor.

Masumlar Apartmanı Konusu

OGM Pictures kendi Instagram sosyal medya hesabından yaptığı şu açıklamayla duyurdu; “Gerçek bir yaşam hikayesinden uyarlanan yeni projemiz “Masumlar Apartmanı” yeni sezonda TRT1’de!”. Dizi çekimleri hızla devam ederken izleyicilerde de bir merak başladı. Takıntı derecesinde bir temizlik merakını anlatan Masumlar Apartmanı dizisi fragmanı merakla bekleniyor.

Gerçek bir yaşam hikayesi olduğu için izleyicinin özellikle ilgisini çekiyor. Temizlik takıntıları yüzünden hayatı hem kendilerine hem de çevrelerine zorlaştıran kardeşlerin yaşamını anlatan bir dizi.

Eylül ayında ekranlarda görmeyi beklediğimiz dizi ile ilgili en son gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Dizinin okumaları başladı ve çalışmalar son hızla devam ediyor.

Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncuları

Ezgi Mola

1983 İstanbul doğumlu olan Ezgi Mola İstanbul’da Halit Armay Lisesi’nde eğitimini tamamladı. Oyunculuk merakı nedeniyle henüz lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kurslarına katılmaya yönlendirdi. Mola, lise eğitimini tamamladıktan sonra bu merkezde dört yıl eğitim aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak tamamladı.

Farah Zeynep Abdullah

1989 İstanbul doğumlu oyuncu, Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde okudu. Lise öğrenimini ise İngiltere’de tamamladı.

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu, 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. Ayrıca 2003 yılında, Best Model of Turkey ’de üçüncü olmuştur.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap