Çukur 94. Bölüm Fragmanı İzle

3. sezonunda 93. bölüm ile sezon finali yapan Çukur dizisinden merakla beklenen yeni fragman geldi. Oyuncu kadrosuna İrem Sak’ı dahil ettiği açıklanan dizinin 4. Sezon ilk fragmanı da yayınlandı. Çukur dizisi en son fragmanları sitemizden izleyebilirsiniz.

Yeni sezonda izleyiciyi bekleyen önemli gelişmelerden biri, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet ile ilgili ulaşacakları bilgi.

Sezonun son bölümünde yaşananları özetleyecek olursak, İstanbul’un suçla özdeşleşen mahallesi Çukur’da yine olaylar durulmadı. Yamaç içinden çıkamadığı olaylar içerisinde çözüm bulmak için Vartolu’ya danışacak. Cumali ve Selim ile ilgili ise istediği desteği bulamayacak. Akın, Songül’e yaklaşmanın bir yolunu arıyor ve Koçovalı kardeşler sorunları yine kendi yöntemleriyle çözmeye çalışıyor.

çukur-fragman

Çukur 94. Bölüm Fragmanı

Yeni sezonun ilk fragmanında aksiyon sahneleri yine nefes kesiyor. Yamaç Koçovalı ve Arık Böke Erdenet’in heyecan dolu dövüş sahnesi yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. Arık Böke’nin babası rolünde Cengiz Erdenet’i (Mustafa Avkıran) görüyoruz. Erdenet ve Koçovalı aileleri arasında yaşanacak olaylar şimdiden heyecan yarattı.

Son bölümünde Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’yla karşı karşıya gelmesi yeni sezon için izleyiciyi daha da meraklandırmıştı.

Her sezon olduğu gibi yeni sezonu da merakla beklenen Çukur dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle bir süre ara verilen dizi çekimleri son hızla devam ediyor. Bu arada oyuncu kadrosuna da sevilen isimler dahil oldu. Dizinin yeni bölümlerinde oyuncu kadrosunda göreceğimiz yeni isimlerden biri Mustafa Avkıran oluyor. Arık Böke’nin babası rolünde Cengiz Erdenet’i canlandıran başarılı oyuncu ile Çukur’da olaylar yepyeni bir boyut kazanıyor.

İrem Sak ise diziye Arık Böke Erdenet’in kuzeni Seren karakteriyle katılıyor. 4. sezonda seyircinin karşısına çıkacak olan Çukur yeni fragmanıyla sitemizde.

Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli, 1990 doğumludur. Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği okumuştur. Birçok projede yer alan oyuncu son olarak Çukur dizisinde oldukça başarılı bir performans sergilemektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.