Gençliğim Eyvah! 11. Bölüm Fragmanı İzle

Gençliğim Eyvah dizisinin merakla beklenen 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde işler iyice karışacak ve yine eğlenceli olaylar yaşanacak.

Her Pazartesi saat 20:00’de ATV ekranlarında izleyebileceğiniz bu renkli dizide Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı aileleri arasındaki kapışmayı izliyoruz.

atv-dizileri

Gençliğim Eyvah 11. Bölüm Fragmanı

Dizinin 11.Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacağını analiz etmek için hemen izleyin. Arif ve Zekeriya’nın köşeye sıkıştığı son bölümde başlarına gelen olaylardan sonra yine heyecanlı bir bölüm izleyiciyle buluşacak. Ahmet ve Azra aşkında yine Ahmet daha önce başına bela olan kaçak gelin Çağla’dan artık kurtulduğunu düşünürken bir anda karşısında görür ve şok olur. Üstelik Çağla, hemen yakınlarındaki dükkanda işe başlamıştır. Arif ve Zekeriya’nın karmaşık planları suya düşer ve başlarına olmadık işler açılır. Azra sürekli onu hayal kırıklığına uğratan Ahmet’ten ümidini keserken aralarında romantik anlar da yaşanır. Bu arada Arif ve Zekeriya’nın gerçek babaları olduğunu öğrenen Çavi ve Zola kendilerini sürekli bir kovalamaca içerisinde bulurlar. Tüm bu yaşananlardan sonra yayınlanan 1.fragmanda Arif’in olanlar karşısında daha fazla dayanamayıp kalp krizi geçirdiğini izliyoruz. Bu bölüm izleyiciyi yine dolu dolu olaylar dizisi bekliyor.

gençliğim-eyvah-azra

11. Bölüm fragmanı ve bölüm oyuncuları hakkında özet bilgiler için okumaya devam edin.

Arif Asmalı karakterine Cengiz Bozkurt hayat veriyor. Yıllar sonra Zola isminde bir oğlu olduğunu öğrenen Arif, ailesinden bu durumu gizlemek için türlü oyunlar çeviriyor.

Zekeriya Bozoğlu için ise Levent Ülgen tercih edilmiş. Zekeriya karakteri, Urfalı kebap ustası. Nuriye Bozoğlu ile olan evliliğinden Veysi, Azra ve Ayşe isminde üç çocuğu var. O da tıpkı Arif gibi Çavi isminde bir oğlu olduğunu öğreniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin rol alıyor.

Gençliğim Eyvah dizisini her Pazartesi ATV ekranlarından izleyebilirsiniz. Yeni bölüm fragmanları geldikçe en güncel bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.