Gençliğim Eyvah! 12. Bölüm Fragmanı İzle

Gençliğim Eyvah dizisi son bölümünde yine kalpleri kazandı. Eğlence ve hüzün bir aradaydı. ATV ekranlarında her Pazartesi yayınlanmakta olan Gençliğim Eyvah dizisinin 12. yeni bölümü izleyicilerle 31 Ağustos Pazartesi saat 20:00’de buluşacak. ATV’nin yaz ayları için hazırlattığı dizinin ilk 11 bölümünü geride bıraktık.

Fragmanın ilk karelerinde oldukça eğlenceli sahneler görüyoruz. “Arif burada olsaydı” diye başlayan fragmanda Arif’i kimse farketmiyor. “Ben burdayım!” diyerek tepki gösteren Arif’in komik yakarışları gülümsetiyor. Eğlenceli başlayan 12. Bölüm fragmanı daha sonra hüzünlendiriyor.

Ahmet’in ağzından, elinde bir mektupla otururken “Elveda Azra” sözleri dökülüyor… Arif’ten tokat yiyen Ahmet’in utancı da artıyor. Bu sırada kenarda duran Zola da Azra’ya olan aşkı nedeniyle göz yaşı döküyor.

Zola, Ahmet ve Azra bu üçlüde tam bir dram yaşanıyor. Bir kutlama yapıldığı görülen sahnede Azra’nın “Anne, Ahmet nerde” demesi yine Ahmet’in Azra’yı yüzüstü bıraktı düşüncesini akla getiriyor.

Dizinin konusu ve oyuncuları hakkında kısa bir özet bilgi ve en yeni fragman için okumaya devam edebilirsiniz.

Arif Asmalı karakterine Cengiz Bozkurt hayat veriyor. Yıllar sonra Zola isminde bir oğlu olduğunu öğrenen Arif, ailesinden bu durumu gizlemek için türlü oyunlar çeviriyor.

Zekeriya Bozoğlu için ise Levent Ülgen tercih edilmiş. Zekeriya karakteri, Urfalı kebap ustası. Nuriye Bozoğlu ile olan evliliğinden Veysi, Azra ve Ayşe isminde üç çocuğu var. O da tıpkı Arif gibi Çavi isminde bir oğlu olduğunu öğreniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin rol alıyor.

Gençliğim Eyvah! 12. Bölüm Fragmanı

İşte dizinin 31 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak olan 12. bölümünden ilk fragman. Instagram resmi hesabından da yayınlanan fragman kısa zamanda büyük ilgi gördü. Eğlenceli olayların asla bitmediği ve her bölümde ayrı bir heyecan yaşanan dizide bakalım bu sefer Azra duygularının karşılığını bulabilecek mi? Gençliğim Eyvah dizisi ile ilgili en güncel haberleri ve en yeni görüntüleri sitemizden takip edebilirsiniz. Keyifli seyirler.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.