Kalk Gidelim 117. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Kalk gidelim 117. bölüm ikinci fragman geldi! Hayatı boyunca zengin bir yaşam süren Mustafa Ali’nin iflas ettikten sonra baba ocağına dönmesi ve daha sonra karısı Nurcan’ın baskısıyla İstanbul’a geri dönüş hikayesini izledik. Bu eğlenceli dizi oldukça büyük bir hayran kitlesi elde etti. Staff film tarafından yapılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Hatice Memiş, Özgür Hak ve Erkan Nurhan oturuyor. Çekimler önce İstanbul’da daha sonra da Muğla’da devam etti. Özellikle dizinin izleyicileri Muğla’nın muhteşem doğasına da hayran oldu. Dizinin başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Erkan Sever, Kerem Kupacı ve Hayrettin Oğuz’u izliyoruz.

Kalk Gidelim 117. bölüm fragmanında olan olaylara kısaca göz atalım. Mustafa Ali tarafından kendisini kandırılmış olarak hisseden Seyfettin ne olursa olsun onu dinlemez. Kendini asla ifade edemeyeceğini anlayan Mustafa Ali ise çareyi kaçmakta bulur. Fakat Seyfettin onun izini sürmeye devam eder. En sonunda onu şirkette makam odasında bulur. Kelle İsmail ise bu arada iki kardeşin arasını düzeltmeye çalışır. Seyfettin’in Mustafa Ali’yi bulması yine eğlenceli sahnelerle çekilmiş.

Bu arada fragmanda Şâkir’in, annesi Perihan’a gece yaptığı korkunç şakasını izliyoruz. Bu şaka sonrasında işler hiç Şakir’in tahmin ettiği gibi eğlenceli ilerlemez. Perihan’ın dili tutulur ve Perihan hastaneye kaldırılır. Aynı zamanda fragmanda Dal ailesinin kafasında bir gömü fikri olduğunu da görüyoruz. Bahçeyi kazmaya başlayacaklar.

TRT1 kanalında seyirciyle her Cumartesi akşamı buluşmakta olan Kalk Gidelim dizisi 3 sezondur ekranlarda keyifli saatler geçirtiyor. Muğla Yeşilyurt’ta çekimlerine devam edilen Kalk Gidelim’in hayranları da dizinin yaz boyunca ekranda kalmasıyla ayrılmamış oldu. Geniş ve sadık bir izleyici kitlesi oturtan dizi daha uzun zaman yoluna devam edecek gibi. Ayrıca artık Çatı Katı Aşk gibi bir rakibi de var. Daha önce Perşembe günleri yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisi artık Kalk Gidelim dizisiyle aynı gün.

Kalk Gidelim 117. Bölüm 2. Fragmanı

Yeni bölüm yine çok eğlenceli olacak gibi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisini saat 20:00’de izleyebilirsiniz. Diziyle ilgili en son fragmanları ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.