Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Fragmanı yüksek kalitede sitemizde yayınlanmıştır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni fragmanı ve bölüm detaylarını sitemizden izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 30. Bölüm Fragman İzle

Son zamanların en sevilen televizyon projelerinden olan Kuzey Yıldızı: İlk Aşk yeni sezonuyla yine sevenlerini gülmekten kırdı geçirdi. Yeni fragmanda eğlenceli dakikalar bir an olsun kesilmedi. Yaz boyunca ara veren dizi sevenlerini epey bekletti. 29. Bölümde olanları biraz hatırlamak için kısa bir özet hazırladık.

Kuzey ve Yıldız, Pamuk sayesinde bir aile olabileceklerini görüyorlar. Fakat iki deli aşık için terapistleri devreye giriyor ve onları huzuru bulacakları bir yere gönderiyorlar. Geçmişle ve kendileriyle olan hesaplaşmalarının bitmesi için yepyeni olaylar yaşamaları gerekir.

Heyecanla biten sezon finali sonunda yeni bölüm tanıtımıyla bekleyenler için heyecanı üst noktaya çıkardı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan fragmanda müzik ve görsellik ön plana çıkıyor. Harika kamera çekimleri ile beraber dizi sizi içine çekiyor. Kuzey ve Yıldız’ın atışmaları yine gözlerden kaçmıyor. Kuzey bu kez Yıldız’ın inadını kırmaya kararlı. Mekânın sahibi geri geldi lafıyla sosyal medyada epey gündem olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümde Show Tv’de yayınlanacak. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren dizi özellikle gençler tarafından ilgiyle izleniyor. Yıldız’ın hazır cevap halleri ve Kuzey’in sürekli başına gelen komik olaylar dizinin müdavimi olmanızı sağlıyor. Sizce yeni sezonda bu çılgın aşıkların kavuşmalarını izleyebilecek miyiz?

kuzey-yildizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin konusu hakkında da kısa bir özet verelim. Aslında bu aşk hikayesi biraz eskilere dayanıyor. Neredeyse 20 yıl öncesine… Kuzey ve Yıldız birbirlerini küçüklükten beri sevmektedir. Aileler de birbirini can dostu olduğu için Kuzey ve Yıldız’a aceleyle bir nişan yüzü takılır. Fakat Kuzey üniversite okumak için İstanbul’a gidince verdiği bütün sözleri unutur ve Yıldız’ı tek başına bırakır. Kuzey, İstanbul’da evlenir ve üç çocuk sahibi olur fakat karısı onu dolandırıp terk edip gider. Bu sefer Kuzey beş parasız bir şekilde memleketine geri dönmek ister. Döndüğünde ise Yıldız’ı onu pişman etmeye yemin etmiş bir halde bulur. Kuzey memleketinde kalmaya, yıldız onu asla affetmemeye ve geri göndermeye kararlıdır. İki inatçı aşığın etrafında dönen bir hikâyeyi izliyoruz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.