Menajerimi Ara 1. Bölüm Fragmanı İzle

Merakla beklenen, oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren yeni dizi Menajerimi Ara fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizi Salı günleri yayınlanacak. Ahsen Eroğlu’nun hayat verdiği Dicle karakteri menajerlik dünyasına atılıyor ve onun gözünden bu renkli dünyayı izliyoruz.

Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor.

menajerimi-ara

Menajerimi Ara 1. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan fragmanlarda Dicle’nin İstanbul’a gelerek sinema sektöründe adım atması anlatılıyor. Oyuncular ve menajerlerin dünyasına samimi bir dille giriş yapılmış.

Dicle hayallerinin mesleğinin maalesef çok engebeli bir yol olduğunu kısa zamanda anlar. Sektörde sürekli iş arayan ama yapım şirketleri tarafından geri çevrilen Dicle’nin tek bir umudu kalmıştır. Barış Falay’ın canlandırdığı, yıllardır görmediği, doğumdan önce onu bırakıp giden babası Kıraç Özdal… Kıraç, sektördeki en bilinen menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biridir. Yıllarca herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babası yardım teklifini geri çevirinde yıkılır fakat hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği birinden yardım teklifi alır. Canan Ergüder’in canlandırdığı Feris karakteri, Dicle’nin asistanı olmasını ister. Babasına rağmen bu fırsatı kaçırmak istemeyen Dicle ise hemen kolları sıvar.

menajerimi-ara

Babasına kendini ispatlamak için elinden geleni yapacak olan Dicle’nin aynı zamanda oyuncuların dünyasına da uyum sağlama savaşını izleyeceğiz. Tesadüfen Feris’in yeni yıldızı Barış’la tanışan Dicle bir de bu çıkmazla baş etmek zorunda kalır. Hayallerini önüne alan ve kendine güzel bir dünya yaratmak için Antalya’dan İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini ilgiyle izleyeceksiniz.

Şimdiye kadar dört fragmanı yayınlanan dizi oldukça merak ediliyor. Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy gibi isimlerin de göründüğü ilk bölümde oldukça eğlenceli bir dizi izleyeceğimiz belli oluyor. Dünyanın her yerinde ilgiyle izlenen “Call My Agent”ın, Türkiye uyarlaması olan dizi şimdiden izleyicide merak uyandırmayı başardı. Her Salı saat 20:00’de Star TV ekranlarında izleyebileceğiniz Menajerimi Ara dizisinin güncel fragmanlarını sitemizden izleyebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.