Menajerimi Ara 2. Bölüm 2. Fragmanı İzle

İlk bölümüyle izleyenleri ekrana bağlayan Menajerimi Ara dizisi 2. Bölüm 2. Fragmanı yayınladı. Bu sayfadan hemen izleyebilirsiniz.

Yeni bölümde dizide neler olacak? İlk bölümün sonunda Nadir’in ölüm haberini izlemiştik. Bu haberle yıkılan EGO Ajans bakalım kendine nasıl bir yol haritası çizecek? Menajerler patronları ve yakın arkadaşları Nadir’in yasını tutarken aynı zamanda bambaşka bir sorunla karşı karşıya kalırlar. Ajansın geleceği ne olacak? Ajansın ve tabi ki Dicle’nin kaderi şimdi Nadir’in tek mirasçısı Ceylan’ın vereceği karardadır. Bu sırada Barış ve Beren’in rol aldığı sette bir kriz çıkar. Beren ve Barış kavga etmiştir ve Barış sete çıkmayı reddetmektedir. Bu durumda Beren ve Barış’ın arasını düzeltme işi Dicle’ye kalır.

Ajansta işler alışılagelmiş bir şekilde devam etmeli ve her şey düzenli olmak zorundadır. Menajerler tek tek Nadir’in müşterilerini devralmak durumunda kalır. Feris, Nebahat Çehre ile Çınar ise Nükhet Duru ile çalışacaktır. Uzun yıllardır görüşmeyen bu ikili bir film projesi yüzünden karşı karşıya kalırlar. Kıraç ise Ego Ajans’ın ilerideki durumu ile ilgili kararlarda etkili olmaya çalışırken Ceylan tüm ajansın kaderini değiştirecek bir karar verir.

Bütün ekip Nadir için yapılan anmada buluşur. Bu sırada artık unutulmaya yüz tutmuş eski bir oyuncu bütün hırsını Barış’tan çıkarır. Çok öfkelenen Barış kendini, menajeri Feris’in gitmesini asla istemediği bir yere atar. Onu durdurmak ve her şeyi normale döndürme işi ise yine Dicle’ye kalır.

Menajerimi Ara 2. Bölüm 2. Fragmanı

Yayınlanan ikinci fragmanda Barış ve Beren’in sevgili gibi davranması gerektiğini söyleyen Feris, Dicle’yi tam kalbinden vurur. Yaşadıklarına dayanamayan Dicle ise desteği yine arkadaşlarından alacaktır. Bir yandan babasına kendini kanıtlamaya çalışırken bir yandan da duygularıyla savaşmaya başlayacaktır. Dicle yine bazı acemilikler yapar ve bunları düzeltmek için epey çaba sarfetmek zorunda kalır.

Menajerimi Ara dizisi ile ilgili en güncel haberleri ve en yeni videoları sitemizden takip edebilirsiniz. Sürekli güncellenen sayfalarımızla en son haberleri sizlere ulaştırıyoruz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.