Menajerimi Ara 2. Bölüm Fragmanı İzle

Menajerimi Ara 25 Ağustos akşamı Star TV’de ilk bölümüyle yayınlandı. Dizinin bitiminde 2. bölüm fragmanı da izleyici ile buluştu. İlk bölümde menajerlerin dünyasına adım atan Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) hikayesini izledik. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi güçlü oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı yayında. Sitemizden hemen izleyebilirsiniz.

menajerimi-ara-2-bölüm

İlk bölümde Dicle’nin babası Kıraç ile karşılaşması ve iş konusunda reddedilmesi ile açılışı görüyoruz. Büyük umutlarla geldiği İstanbul’da birçok hayal kırıklığını aynı anda yaşıyor. Yine de pes etmeye niyeti yok. Feris’in asistanının isyan edip işi bırakmasının ardından Dicle bu pozisyona talip oluyor ve böylece çok istediği o ajansın kapısından girme şansı yakalıyor. Bu sırada Tuba Büyüküstün’ün menajeri olan Çınar’ın hiç hesaba katmadığı bir sorun çıkar ortaya… Çınar bu sorunu çözmeye çalışırken Feris de yeni asistanını yani Dicle’yi tanımaya ve ona güvenip güvenemeyeceğini anlamaya çalışır. Bu esnada Dicle, bilmeden Feris’in yeni yıldızı yakışıklı ve başarılı Barış’la tanışır ve beklenmedik bir maceraya atılmak zorunda kalır, acaba buna Feris ne diyecek?

İlk bölümde hem eğlence hem de dram bir aradaydı. Dizi çekimlerinin dinamik olması ve hikâyenin akıcılığı oldukça beğeni topladı. Dicle’nin kararlı olması ve aslında istediği zaman neleri yapabileceğini görmesi çok ilgi çekiciydi. Siz ilk bölümü nasıl buldunuz?

Menajerimi Ara 2. Bölüm Fragmanı

Dizinin sonunda beklenmedik bir ölümün yaşanması ikinci bölümü merakla beklememize neden oldu. Hemen ardından Menajerimi Ara 2. Bölüm fragmanı yayınlandı ve yine eğlenceli bir bölümün bizleri beklediğini anladık. Yeni bölüm fragmanında başarılı oyuncu Nebahat Çehre’yi görmek yine yüzleri gülümsetecek gibi. Bakalım Dicle, onu görmeyen ve fark etmeyen babasına kendisini ispat edebilecek mi? Klişelerden arınmış bir dizi olduğu için sevilen Menajerimi Ara 2. Bölüm fragmanını hemen izleyebilirsiniz. Bölüm analizleri ve en güncel fragmanlar için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.