Mucize Doktor 29. Bölüm Fragmanı İzle

Mucize Doktor Koronavirüs pandemisi nedeniyle ara verdiği çekimlerine yeniden başladı ve kısa zaman önce yeni sezon müjdesi geldi. Mucize Doktor 29. Bölüm fragmanında Ali Vefa elinde bir bebek tutuyor. Ali Vefa birçok zorlu yolan geçtikten sonra bambaşka bir hayata merhaba diyecek. Fragmanda anlatıyı Onur Tuna seslendiriyor. Yapamazsın denilenleri yaptığı anlatılıyor ve her şeyin daha yeni başladığı vurgulanıyor. Mucize Doktor dizisinde ana konu olarak otizimli bireylere dönük farkındalık sağlamak amacıyla verilen mesajlar çok etkili. “Yapamazsın diyenlere inat herkesle eşit bir hayat!” işte bu sözle başlıyor Mucize Doktor 2. sezon fragmanı. 

Mucize Doktor dizisinin bu konuda danışmanlığını ise Türkiye Otizm Derneği yapıyor. Ali Vefa her zorlukla başa çıkabilen ve çevresinin desteği ile neler başarabileceğini gösteren harika bir karakter.

Mucize Doktor 29. Bölüm Fragmanı

Fragman videosu yayınlandığında herkes çok heyecanlandı. Çünkü ilk 28 bölüm çok sevildi ve geniş kitlelere ulaştı. Ali Vefa için bu bir son değildi. Mucize Doktor 2. sezon bu nedenle merakla bekleniyordu. Bambaşka duygularla ve yepyeni olaylarla çok daha heyecanlı bir sezon bizi bekliyor gibi. “Yeni bir mücadeleye hazır mısın Ali?” diyerek bizi de dizinin içine çekiyor yeni tanıtım. Acaba Ali Vefa çocuk sahibi mi oldu diye heyecanlandıran fragmandan dolayı yeni sezonu daha da merakla beklemeye başladık.

Fragmanda “Asıl şimdi başlıyor” cümlesi izleyiciyi yine Fox TV ekranlarına kilitleyecek gibi. Taner Ölmez’in başrolünde, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran, Reha Özcan Murat Aygen’in rol aldığı dizide heyecan asla bitmiyor. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü Eylül ayında izleyici ile buluşacak gibi görünüyor. Sosyal medyada yapılan yorumlar ve fanların tepkilerine bakılırsa herkes bu diziyi çok özledi.

Mucize Doktor dizisinin konusu: Abisinin ölümünden sonra babası tarafından evlatlıktan reddedilen, yetimhanede büyüyen savant sendromlu Ali Vefa’nın, pes etmeyerek tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak çalışmaya başladığı özel hastanede yaşadıkları anlatılıyor. Taner Ölmez’in üstlendiği Ali Vefa karakteri daha ilk bölümden herkesi kendine hayran bıraktı. Dizi ile son gelişmeler için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.