Sen Çal Kapımı 7. Bölüm Fragmanı İzle

Fox Tv ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi kısa sürede çok sevildi. Dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin sevenlerini ekranlara kilitliyor. Her bölümde ayrı bir heyecanla beklenen dizinin 7.bölüm fragmanı yine herkesi meraklandırdı.

Dizinin konusu oldukça ilginç. Hande Erçel’in canlandırdığı Eda karakteri bir anda yurtdışı bursu kesildiği için eğitimine ara veren biridir. Lise mezunu olarak kalmasına neden olan bu durum yüzünden bursu kesen şirket sahibi Serkan Bolat’a (Kerem Bürsin) oldukça kızgındır. Bir seminerde karşılaştığı Serkan’a meydan okuyan Eda etrafında olaylar gelişir. Karşılıklı bir anlaşma yaparlar ve ikisinin de istediğinin olması için iki ay nişanlı gibi davranacaklardır.

sen-çal-kapımı-izle

 

Sen Çal Kapımı 7. Bölüm Fragman

Sen Çal Kapımı fragman videosunu izlediğimizde Serkan’ın doğum günü olduğunu öğreniyoruz. Yeni bölümde bir sürpriz kutlama yapmayı düşünen Eda’nın tek mum ile baş başa bir an yaşadıklarını göreceğiz. Bu doğum günü sayesinde ikili arasında yepyeni gelişmeler yaşanacak gibi duruyor. Serkan’ın doğum günü kutlaması yapmaması ve günü hep aynı kişiyle geçirmesi Eda’yı biraz mutsuz edecek. Eda’nın mutsuzluğunu hisseden arkadaşları ve teyzesi ise “Sen Serkan’a âşık olabilir misin?” sorusunu yöneltecek.

sen-çal-kapımı-fragman

Eda bu sorular karşısında düşünmeye yönelip, duygularını kontrol etmeye çalışması gerektiğini anlayacak. Serkan’ın da Eda’ya karşı duyguları olup olmadığını ise yeni bölümü izlerken analiz edeceğiz.

 

Eda: Nasıl geçti Selin’le?

Serkan: Güzel

Eda: O yüzden mi burdasın?

 

Bölümü ile aslında ikisinin de aklından geçenleri anlamaya başlıyoruz Sen Çal Kapımı 7. bölüm fragmanında.

 

Fox TV ekranlarından Sen Çal Kapımı yeni bölümü Çarşamba günü saat 20:00’de izleyebilirsiniz. Her bölümünde ayrı bir heyecan yaratan dizi ile ilgili yepyeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 7. Bölüm fragmanı ve dizinin oyuncuları hakkında özet bilgiler için okumaya devam edin.

Hande Erçel (Eda);

24 Kasım 1993 Balıkesir doğumludur. Geçtiğimiz yaz aylarında yayınlanmaya başlayan Güneşin Kızları dizisinde Selin rolüyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Kerem Bürsin (Serkan Bolat);

 4 Haziran 1987 İstanbul doğumlu olan Kerem Bürsin de ilk olarak Güneşi Beklerken dizisinde izleyici karşısına çıkar.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.