Sen Çal Kapımı 8. Bölüm Fragmanı İzle

Sen Çal Kapımı dizisi yine çok eğlenceli bir bölümle ekranlardaydı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı dizi sevenlerini mutlu etti. Eda ve Serkan arasındaki çekim yükselerek artıyor. Uyumlu bir partner enerjisi yakalanan dizinin son bölümünde yine hayranları adeta sevgiden çıldırdı.

Hem komik hem de hızlı akan hikayesiyle Sen Çal Kapımı her zaman ilk sırayı koruyor. Instagram hesaplarından da sürekli paylaşım yaparak takipçilerini mutlu eden başrol oyuncuları dizinin daha da ilgi çekici olmasını sağlıyor. Hatta Instagram hesaplarından bir iddiaya bile girdiler. Bu çekişmeli videoları siz de takip ediyor musunuz?

Serkan, Eda’ya ilk kez bir sırrını açıklayınca Eda bundan çok etkileni. Eda, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış eve döndüğünde Ayfer, Eda’nın mutlulukla parlayan gözlerini fark eder ve onu konuşmaya zorlar. Onun ne kadar büyüleyici olduğundan bahseden Eda’ya can alıcı soruyu sorar. “Eda sen aşık olabilir misin?” Eda da samimiyetle bu soruya cevap verecektir. Bakalım sözleşme bitene kadar Eda duygularına hakim olabilecek mi? Bu arada Serkan yeni arazinin tasarımı konusunda da Eda’ya güvenir ve onun desteğini bekler. İş konusunda ona güvendiğini açıkça söylemesi Eda’nın kendine güvenmesini sağlar.

Sen Çal Kapımı 8. Bölüm Fragmanı

Son bölümde doğum gününü kutlamaktan hoşlanmayan Serkan Bolat’ın inadını kırmayı başaran Eda, günü mutlu sonla bitiriyor. Eda ve Serkan arasında gittikçe büyüyen elektriklenme, Eda’nın kendi duygularının adını koymasıyla başka bir yere taşınacak… Yeni sezonda da devam etmesi beklenen dizinin reytingleri de oldukça iyi gidiyor.

8. Bölüm fragmanını izlediğimizde gerginliklerle dolu bir bölüm izliyoruz. Serkan ve Eda arasındaki ipler geriliyor ve Serkan söylememesi gereken bir şey söylüyor. Eda bunun üzerine arabadan inerek terk ediyor. Ayrıca fragmanın başında Serkan ve Engin hakkında korkunç iddiaların olduğu konuşuluyor. Yeni bölüm yine herkesi Fox TV ekranlarına kilitleyecek.

Dizinin 8. bölüm fragmanı da aynı gün yayınlandı. Hemen izleyebilirsiniz. Diziyle ilgili en güncel bilgileri ve yeni bölüm fragmanlarını sitemizden izleyebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.