Seni Çok Bekledim izle

Seni Çok Bekledim İzle

Star TV çok konuşulan dizilerine 2020 yılında bir tanesini daha ekliyor. Özcan Deniz Seni Çok Bekledim dizisi ile ekranlara geri dönecek. Dizi Skala Medya tarafından hazırlanacak. Başrollerinde göreceğimiz isimler, İlhan Şen, Caner Şahin ve İrem Helvacıoğlu. Seni Çok Bekledim dizisi Star TV’nin en yüksek bütçeli dizisi olacak.

Son dönemlerde dizi ile netlik kazanan gelişmeler var. Dizide kimlerin yer alacağı hala konuşulurken İrem Helvacıoğlu ile başrol olması konusunda da görüşmelerin sürdüğünü görüyoruz. Dizide ismi konuşulan bir diğer isim ise Aybüke Pusat oldu. 2014 yılı Türkiye güzeli Pusat, 2017 yılında Söz dizisinde rol almıştı. Resmî açıklama henüz olmamasına karşın dizide rol alacak isimler içerisinde Ali İpin, Gökhan Mete gibi isimler de konuşuluyor.

Dizi ile ilgili son anda yapılan bir değişiklik ise dizinin ismi. Daha önce “Kral” olarak tanıtımı yapılan dizinin ismi “Seni Çok Bekledim” olarak değişti.

Seni Çok Bekledim Konusu

Özcan Deniz’in Kral dizisi önce 70’lerde geçen bir dönem dizisi olarak gösterildi. ATV için hazırlanan bu diziden daha sonra vazgeçildi ve yeniden revize edildi. Hal böyle olunca da oyuncu kadrosu sürekli olarak değişikliğe uğradı. Çöp Apartman dizisinden de kendisine teklif gelen İrem Helvacıoğlu’nun Seni Çok Bekledim dizisi ile anlaştığı biliniyor. İrem Helvacıoğlu en son Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteri ile izleyici ile buluşmuştu. Oradaki performansıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Helvacıoğlu acaba bu kez hangi karakter ile karşımıza çıkacak? Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide Özcan Deniz’in partneri olacağının kesinleştiği konuşuluyor. Dizi için Caner Şahin ve İlhan Şen gibi isimler de geçiyor. Seni Çok Bekledim bir aşk dizisi olarak izleyici ile buluşacak. Merakla beklenen dizinin genel olay örgüsü ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Özcan Deniz’in bu dizi için gece gündüz çalıştığı ve senaryo üzerinde oldukça titiz davrandığı konuşuluyor. Harika bir dizi ile ekranlara döneceği beklenen Özcan Deniz, İstanbullu Gelin dizisindeki başarısını yeni yayında da sürdürecek ve izleyicileri ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.

Seni Çok Bekledim fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz. Ayrıca dizi ile ilgili en güncel haberleri de buradan okuyabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap