Yasak Elma Dizisi 75. Bölüm Fragmanı İzle

Yasak elmanın merakla beklenen 75. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak elma dizisi de corona virüsten etkilenen diziler arasındaydı. O da çekimlerine ara vermişti ve sezon finali yapmak zorunda kalmıştı. Fox TV de yayınlanan ve en sevilen dizilerden olan yasak elma sonunda yeni bölüm tanıtımını yaptı. Birbirinden farklı dört fragmanla ortaya çıkan yasak elma dizisinin son fragmanında Yıldız ve Halit’in tekrar bir araya geldiğini görüyoruz. İflas ettiği dönemde yanında yalnızca yıldız olan Halit, eski eşini yeniden elde etmek için olan yorucu mücadelesinden vazgeçmemiştir.

 

Yasak Elma Dizisi 75. Bölüm Fragmanı

Yasak elmanın yeni bölümlerinin Eylül ayında yayınlanacağı konuşuluyor fakat şu an fragmanlarda “yakında” yazıyor kesin bir tarih bilmiyoruz. Sezon finali yapmadan önceki bölümde Yıldız, Kerim’in Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışıyordu. Ender ise Şahika‘nın yaptığı hain planları anlayarak hayatından çıkarmak için elinden geleni yaptı. Halit ise bu arada Yıldız’ı geri kazanmak için elinden geleni yapacaktır fakat Yıldız’ın kafası şu aralar çok karışık görünüyor.

Yasak Elma dizisinin konusu: Yıldız ve Zeynep birbirine çok bağlı ama hayattaki amaçları tamamen farklı iki kardeştir. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sormuştur. Yıldız’ın hayatında bunlar olurken Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan, ukala ve zengin bir işadamıdır. Zeynep’le Alihan birbirlerinden çok farklı olsalar da kısa sürede aralarında bir aşk doğar.

 

Yasak elmanın başarılı oyuncu kadrosu içinde Talat Bulut, Şevval Sam, Barış Kılıç, Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan gibi ünlü isimleri görüyoruz. Yasak elma dizisinin oyuncuları sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyorlar. Özellikle kadın oyuncular kendi Instagram hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Yasak Elma dizisinde hakkında epey merak uyandırıyor. Sette her zaman çok eğlendikleri gözden kaçmayan ekip gülümseten paylaşımlar yapıyor. Yeni sezon çekimlerinden sosyal medyada paylaşılan görüntülere bakılırsa kadınlar kırmızılar içinde erkekler ise siyah takımlarıyla göz kamaştırdı.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.