Yeni Hayat 1. Bölüm Fragmanı İzle

İzleyici ile buluşmaya hazırlanan Yeni Hayat dizisinin yayın tarihi belli oldu. Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un başrollerini paylaştığı dizi 3 Eylül Perşembe Kanal D ekranlarında başlıyor!

Diziyi merakla bekleyenler kimler? “Benim yanımda güvendesiniz” konusuyla yola çıkan dizi oldukça merak uyandırıcı. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya. Uzun zamandır tanıtımları süren dizi aksiyon dolu dakikalarla çevrili olacak gibi duruyor.

Yeni Hayat dizisi Perşembe yayınlanırsa Çatı Katı Aşk dizisine ne olacağı merak konusuydu. Alınan bilgilere göre Kanal D, Çatı Katı Aşk’ı bitirmiyor. Cumartesi günleri yayınlanması beklenen Çatı Katı Aşk hala ekranlarda.

Yeni Hayat 1. Bölüm Fragmanı

Uzun zamandır ekranlarda tanıtımını gördüğümüz Yeni Hayat dizisi ilgi çekici bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Klişeleri bir kenara bırakan dizide güç ve zenginlik, sadakat gibi konular ön planda olacak.

Yeni Hayat dizisinin konusu: Yüzbaşı Adem, özel kuvvetlerden ayrılmıştır. Karşısına beklemediği bir anda yeni bir iş fırsatı çıkar. Adem, karısı ve kızı Ece ile beraber kendine yeni bir hayat kurmak ister. Zengin ve güçlü bir iş insanı olan Timur’un karısı Yasemin’i koruması gerekmektedir. Eski bordo bereli Adem için bu çok basit bir iştir. İşi teklif etmesiyle beraber onlar için yepyeni bir hikaye başlar.

Bambaşka dünyaların insanları olan ve taban tabana zıt amaçları çatışan Adem ve Yasemin, başlangıçta nefretle yaklaşırlar birbirlerine. Bu nefretin büyük, tutkulu bir aşka dönüşmesi ise asıl kötü sürpriz olur ikisi için. İmkânsız bir aşktır bu. Bir araya gelmeleri demek, bir yanda bir yuvayı yıkmak, diğer yanda zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üzerlerine çekmek demektir. Ama aşk imkansızlıklarla beslenen bir duygudur. Âdem ve Yasemin, yanlış olduğunu bilmelerine rağmen bu aşkı yaşamaktan kutulamazlar. Adem’in karısı Nevin ise, kocasını kaybetmemek, ailesini korumak için neler yapabileceğini keşfedecektir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.